دستگاه لیزر لاله صورتی رقم Mascotte

رسال به سراسر مملکت . قطرپیازها مثبت 12 و تولید مرزوبوم هلند می‌باشد .
در شرایطی که قصد دارید هر پیاز را در یک دستگاه لیزر دان بکارید باید دستگاه لیزر دانی تعیین نمایید که متناسب با قطر پیاز باشد معمولا برای کاشت پیاز دستگاه لیزر لاله معمولا از دستگاه لیزر دان شماره 12 به کارگیری میشود در صورتی‌که قصد کاشت در دستگاه لیزر دان های بزرگتر ویا فلاور جعبه را دارید به مسافت دست کم 7 سانتیمتری تا 15 سانتیمتری می بضاعت یک پیاز دستگاه لیزر کاشت .
کاشت لاله در دستگاه لیزر دان
کاشت لاله در دستگاه لیزر دان

برای تهیه و تنظیم خاک دلخواه می توان از مخلوطی از کود , خاک برگ و یا این که مخلوطی مساوی از خاک برگ و ماسه و کود کاشت . بایستی در حیث داشت تا در ته دستگاه لیزر دان مقداری سفال شکسته و یا سنگریزه درشت ریخته شود تا زهکشی به خیر صورت گیرد آن گاه خاک را به مقدار اضطراری بر روی سفال های شکسته ریخته و بعد پیاز را بصورت رمز به بالا کاشته و آن‌گاه مبادرت به ریختن سایر خاک بر روی پیاز نمود توجه شود که خاک را زیاد فشرده نکنید تا منفافذ خاک بسته نشود آنگاه دستگاه لیزر دان را آب پاشی نمائید . در این تراز می بضاعت دستگاه لیزر دان ها را به محفظه باز منتقل کرد و تا شروع بارش ها هفته ای یکبار دستگاه لیزر دان ها را آب پاشی کرد ( زیاده روی در آب پاشی منجر پوسیدگی پیاز می شود در چهره بارش پاییزی آبیاری انقطاع میشود ) با آغاز فصل زمستان با قراردادن این دستگاه لیزر دان ها در کنار یکدیگر ( می اقتدار دستگاه لیزر دان ها را درون جعبه ای گرانقدر قرارداد و روی آن را به طول 10 سانتی متر با ماسه پوشاند تا از سرمای فصل‌زمستان حفظ کرد در بخش اعظمی از نقاط سردسیر مملکت میتوان دستگاه لیزر دانها و کاسه های دستگاه لیزر لاله را در خاک بیرون از دستگاه لیزر خانه قرار داد . برای این مراد شیاری در خاک به عمق حدود 30 سانتیمترحفر می‌شود و در ته این شیار دستگاه لیزر دانها و کاسه های کاشته شده کنار نیز چیده می گردند و بعد شیار با یک خاک سبک ( خاک بی آلایش +ماسه + خاک برگ ) پر می‌شود .
دستگاه لیزر دان لاله
دستگاه لیزر دان لاله

در اوایل اسفند دستگاه لیزر دانها را از تحت خاک و یا ماسه درآورده و در صورت انقطاع نزولات جوی استارت به آب پاشی دستگاه لیزر دان می‌کنیم و بعد از سبزشدن پیاز دستگاه لیزر دان هارا به داخل خانه و آورده و در دمای حدود 15 مراقبت می‌کنیم ( معمولا میانه اسفند شروع به سبز شدن می کند ) بعداز سبزشدن خاک دستگاه لیزر دان بایستی همیشه مرطوب نگهداشته شود بعد از پرورش ساقه وبه دستگاه لیزر نشستن باید دستگاه لیزر دان را در محیطی با دستگاه لیزر دان را در محیط خنک و دور از فروغ آفتاب محافظت شود تا ارتفاع عمر دستگاه لیزر لاله ارتقا یابد . طول قدمت لاله از 10 الی 30 روز بسته به گونه واریته متغیر است .
جوانه زنی لاله
جوانه زنی لاله

کاشت پیاز دستگاه لیزر را به دو طرز می توان انجام بخشید در رویه نخستین بر طبق گونه پیاز که دستگاه لیزر ساقه بلند و یا ساقه کوتاه است می توان در دستگاه لیزر دان هایی با ارتفاع گوناگون کاشت و در نحوه دوم نیز می بضاعت با تعیین یک دستگاه لیزر دان وسیع با ارتفاع حدود 30 سانتیمتری پیاز ها را در ارتفاع های متعدد در دستگاه لیزر دان کاشت که پس از دستگاه لیزر دهی دستگاه لیزر ها در میزان های گوناگون ظواهر می شوند
لاله صورتی
لاله صورتی

محصول ها مرتبط
کالادیوم میکس
پیاز کالادیوم ( MIX )
10 , 000 تومان
کالادیوم
پیاز کالادیوم رقم www.iranrotec.ir , 000 تومان

60
کود اختصاصی گیاهان آپارتمانی Dr